AGENCJA KREATYWNA

NAŚWIETLARNIA CTP

 

KONTAKT

                                                                              Cennik     Support

Najwyższa jakość i elastyczność dla CtP w średnim formacie
Dysponujemy jedną z najszybszych naświetlarek CTP w Polsce - 20 płyt offsetowych w półformacie w rozdzielczości 2540 dpi w ciągu godziny. Naświetlarka Topsetter P 74 została zbudowana w pełni od nowa przez Heidelberga na bazie kilkuletnich doświadczeń w dziedzinie CtP i dostosowana do aktualnego, wyspecjalizowanego i wymagającego rynku poligraficznego. Maszyna ta pracuje w oparciu o sprawdzoną zasadę pracy bębna zewnętrznego i głowicy laserowej składającej się z diod emitujących podczerwień.
Topsetter dzięki swej zwartej budowie, doskonale dopracowanemu systemowi transportu płyt, wysokiej wydajności oraz najwyższej jakości naświetlania, jak też możliwości rozbudowy i upgrade'u jest pewną inwestycją na przyszłość. Dzięki zaawansowanej technologii Topsetter może naświetlać płyty o różnych formatach zawsze z tą samą niezmienną, najwyższą jakością. Mając do dyspozycji pięć różnych rozdzielczości można dostosowywać je do rodzaju prac w miarze metrycznej lub calowej.
Szybkość naświetlania przy jednoczesnej precyzji pasowania prowadzi do znacznej redukcji postojów maszyn drukujących, co z kolei jest jednym z czynników zwiększającym konkurencyjność. Większa wydajność dzięki automatyzacji wytwarzania form drukowych umożliwia szybsze przechodzenie od zlecenia do zlecenia przy skrajnie krótkich terminach wykonania produktów najwyższej jakości.
Topsetter P 74 jest przeznaczony do wykonywania płyt w średnim formacie i dostosowany do wymagań wszystkich występujących na rynku maszyn offsetowych. Naświetlarka Topsetter P 74 w pełni współpracuje z systemami MetaDimension, Prinergy i Delta Technology, dzięki czemu można wykorzystywać wszystkie zalety systemowe jak automatyczne tworzenie zalewek, cyfrowy montaż stron oraz techniki rastrowania Heidelberga.
Formaty naświetlanych płyt: maks. 830 x 660 mm, min. 324 x 370 mm. 
Grubość naświetlanych płyt: 0,15-0,3 mm. 
Rozdzielczości naświetlania: 1200, 2000, 2400, 2540 i 4000 dpi

       

 

copyright: DELIGHT Agencja Kreatywna, 2008