AGENCJA KREATYWNA

NAŚWIETLARNIA CTP

 

KONTAKT

        Oferta     Klienci     Portfolio

Reklama jest szerokim i pojemnym terminem, dlatego też staramy się poszerzać nasze horyzonty twórcze aby sprostać wyzwaniom jakie stawiają przed nami nasi obecni Klienci. Nasz zespół składa się z osób młodych, kreatywnych, otwartych na świat i doświadczonych. Wspólnie jesteśmy w stanie zrealizować dla Ciebie najbardziej wyszukany projekt, tak aby w pełni odzwierciedlał Twoją firmę, a jednocześnie spełnił swoje zadanie, by był użyteczny i funkcjonalny bez zbędnego i niepotrzebnego artyzmu, patosu, który czasem cechuje inne agencje reklamowe a gubi czytelność i skuteczność reklamowego przekazu.

Oferta nasza obejmuje wszystkie media, zarówno te tradycyjne (drukowane) jak i elektroniczne (internet, przezentacje multimedialne na nośnikach cyfrowych, krótkie dema video firm). Uzupełnieniem oferty jest standardowa identyfikacja Twojej firmy, w skład której wchodzą min. wizytówki, papiery firmowe - jako podstawowe elementy identyfikacji, ulotki, foldery reklamowe, katalogi, plakaty itd.
Szczególnie w dziedzinie poligrafii jesteśmy w stanie konkurować cenowo i być elastycznym we współpracy z naszymi stałymi Klientami.

Organizujemy ponadto imprezy eventowe (konferencje, spotkania firmowe i okazjonalne itp.) a także zaopatrujemy Państwa w różnego rodzaju  gadżety i upominki reklamowe niezbędne przy właściwej promocji firmy na zewnątrz.
     

Zapraszamy do współpracy!  Sprawdźcie nasze pomysły i wykonanie!

 

copyright: DELIGHT Agencja Kreatywna, 2008